آقاگل‌مون به تازگی دریافتن که دوستان ممیزی لطف کردن و شعر خاطره‌انگیز «اتل متل توتوله» رو با یک سری تغییرات (مثل جایگزین کردن «نه شیر داره نه سینه» به جای «نه شیر داره نه پستان») آپدیت کردن! منم طبق معمول لازم دیدم نکاتی رو در همین رابطه به سمع و نظرتون برسونم:

  1. این‌که «سینه» و «پستان» دو عضو متفاوت هستن و فلسفه وجودی و کاربردی متفاوتی دارن اصلاً چیز مهمی نیست، به‌پا منحرف نشی، گل من!
  2. از این پس به جای واژه مستهجن «پستانداران» از عبارت «سینه‌‌داران» استفاده می‌کنیم و به هیچ عنوان اهمیتی نداره که همه حیوانات دستگاه تنفسی دارن که اسمش هم «سینه» است؛ مخاطب باید عاقل باشه و بفهمه که این «سینه» با اون «سینه» فرق فوکوله!
  3. یعنی خوشم میاد رفقا آینده‌نگرن! از «پستان» شروع کردن تا نم‌نم اسم تمام اعضای بی‌حیای بدن رو ادیت کنن! حالا یعنی چی؟ شما یه نگاهی به خودت بکن، ببین چند تا بی‌حیا با هم تشکیل یه بدن رو دادید!
  4. از پا که بالاخره ممکنه هر جهنمی بره، شروع کن همین جوری بیا بالاتر، بیا سر وقت دستگاه تناسلی و نشیمن‌گاهت که معلوم نیست چیا می‌خوری و می‌نوشی که از اون جا دفع میشن و یه خرده بالاتر که نافه و بعضی دوستان ممکنه اون رو با یه چی دیگه اشتباه بگیرن و در ادامه می‌رسیم به گردن که چون اون مغز منحرف رو به بقیه تنه اصلی وصل می‌کنه که اصلاً مجرم بودنش از روز هم روشن‌تره و بالاتر که میاییم دهان مبارک رو داریم که قلم این حقیر در توصیفِ شدت بی‌حیا بودنش قاصره و بینی هم که خدا می‌دونه چه بوهایی استشمام می‌کنی و چشم هم که... خاک تو سرش! ابرو و پیشونی و موی سر هم که قطعاً مفسده‌انگیزن به دلایل گوناگون؛ گوش! وای وای وای از این عضوی که هیچ وقت تعطیلی نداره و چه صداهایی که نمی‌شنوه! یه عضو مونده که چون خیلی مهمه جداگونه بهش می‌پردازیم:
  5. دست! بله، دست! خطرناک‌ترین و ناجورترین عضو، همون دستته! ام‌الفساد بدنته، خبر نداری! از ذکر جزییات معذورم چون خانواده از این‌جا رد می‌شه!
  6. این‌که میگن ما ایرانیا خیلی بافرهنگ و فلانیم، همین قضیه یکی از نشونه‌هاشه! شما ببین ما چقدر مودب و خوبیم که از به زبون آوردن اسم چیزی که یا خودمون داریم یا می‌دونیم جنس مخالفمون داره یا خودمون هم با قدری تفاوت همون رو داریم هم حیا می‌کنیم و حاضریم به جاش یه اسم کاملاً بی‌ربطی رو بگیم!
  7. بعد همین ما باحیاها، پاش که بیفته میریم تو صفحه فلان فوتبالیست خارجی یا حتی زن اون یکی که دست بر قضا اونم سلبریتیه و هر چی که دوست داشته باشیم رو نثارش می‌کنیم!
  8. الان لازمه توضیح بدم همه اینا توطئه اجانبه یا خودتون متوجهید؟
  9. ما خیلی خوبیم! خیلی!
(یه مقدار بی‌رحمانه: اعتقادی که این قدر سسته که با یه شعر کودکانه و یا اسم یه عضو متزلزل می‌شه همون بهتر که عین دندون لق، کشیده بشه)
(فردا ساعت 6 عصر با قسمت تازه‌ای از «شاه‌نامه» به‌روزم)