همین اول لازمه از همه شما عزیزانم تشکر کنم بابت شرکت در نظرسنجی ،مخصوصاً از دوستان خاموش که امیدوارم از این به بعد روشن‌تر باشن؛ در درجه دوم هم سپاسگزارم از همه شما عزیزانم که ایده‌ها و نقطه نظرات جالبی داشتید که به ذهن خودم نرسیده بودن و تا جای ممکن هم سعی می‌کنم اونا رو به کار بگیرم؛

و اما نتیجه... همون طوری که از بند بالایی متوجه شدید، تصمیمم مایل به نوشتن شد منتها به این شرح که قید سریالی زدنش رو زدم و به صورت آیتمی می‌نویسمش یعنی به این نحو که هر قسمت به یه موضوع بپردازه که الزاماً هم توالی زمانی بینشون نیست و عمدتاً به خاطر نزدیک بودن به اون تاریخ یا دلایل دیگه، سر وقت اون موضوع میرم؛ مثلاً ممکنه یه قسمت درباره ترور شاه باشه و قسمت بعدی راجع به تولد ولیعهدش؛ دلیل این کار هم اینه که دیدم به رشته تحریر درآوردن 60 سال و خرده‌ای از حیات تا ممات محمدرضا پهلوی، قطعاً از حوصله شما خارجه و عملاً از یه جایی به بعد ناخواسته، داستان تبدیل به کلاس تاریخ می‌شه! سعی هم می‌کنم تا جایی که راه میده در کنار تخیل، با واقعیت هم بازی کنم، مثلاً از طریق گذاشتن عکس واقعی یا صوت از اون حادثه و یا آوردن متنی از خود تاریخ؛ این رو هم اضافه کنم که وفاداری خط قصه به اصل تاریخ حفظ می‌شه و صرفاً بر بستر واقعیات، تخیل شما رو هم قلقلک میدم!

و درباره چگونگی انتشارش؛ تا به الان یه رسم من‌درآوردی‌ای این‌جا داشتیم که داستان‌ها رو به جز استثنائاتی، روز پنج‌شنبه نوشتم به جهت این‌که پنج‌شنبه و جمعه پربازدیدترین روزهای هفته هستن؛ روی همین حساب سعی می‌کنم به طور منظم پنج‌شنبه هر هفته داستان رو تقدیم کنم و جمعه‌ها رو هم آپدیت نکنم تا داستان فرصت دیده شدن داشته باشه؛ البته که من از فردای خودمم خبر ندارم و ممکنه اتفاقاتی پیش بیاد که من مجبور بشم استثنائاً برنامه بعضی هفته‌ها رو تغییر بدم؛ به هر حال... اولین قسمت «شاه‌نامه» هم پنج‌شنبه همین هفته 20 مهر 1396 منتشر می‌شه.

(امیدوارم بتونم نظرتون رو جلب کنم و شرمنده محبتاتون نشم؛ در ادامه اگر نظری یا پیشنهادی داشته باشید هم‌چنان با کمال میل استقبال می‌کنم)