اون روزی دیدم یکی از آشناها که از پیشکسوتان عرصه اینستاگرام هم هست، کل پستاش که تقریباً 500 تا می‌شد رو زده ترکونده و الان فقط سه تا یارو (!) داره که دو تاش متن انگلیسی در باب تنهاییه که کامنتشون بسته است و یکی هم عکس خودشه بدون هیچ متنی با کامنتای قربون صدقه رفتنای رفقاش! (الان متوجه شدید که خانومه یا بیش‌تر توضیح بدم؟!) پیش خودم داشتم فکر می‌کردم دیدم من سرباز شدم ولی این بنده خدا رد داده! به خودم امیدوار شدم، خیلی هم جدی! D:

تازگیا که دارم بیش‌تر دقت می‌کنم، می‌بینم در هر زمینه‌ای بی‌استعداد باشم در مورد زود دوست شدن با خلق الله خیلی بااستعدادم! به این صورت که زمان دانشگاه ظرف همون ترم اول با همه آدم حسابیا جور شدم، دوران آموزشی خدمت هم بدون در نظر گرفتن حسابی یا ناحسابی بودن افراد (!) با تقریباً 150-160 نفر سلام علیکی پیدا کرده بودم و با 50-60 نفرشون که خوب بودن هم رفیق شدم، این چند روزی که در بلاتکلیفی سیر و سیاحت می‌کنیم هم به طور متوسط روزی با 5-6 نفر آشنا شدم و دوستی‌ای شکل گرفته! که حدوداً نصف این جماعت درجه‌دارن و می‌شه حتی برای بعضی مواقع روی کمکشون حساب باز کرد؛ یعنی می‌خوام بگم راضی‌ام از خودم! :))

این سریال «عاشقانه» ساخته جناب منوچهر هادی و با بازی محمدرضا گلزار، مهناز افشار، مسعود رایگان، ساره بیات، هومن سیدی، پانته‌آ بهرام، حسین یاری و... و با صدای فرزاد فرزین و فریدون آسرایی عزیز رو پیشنهاد می‌کنم ببینید؛ تا الان دو قسمتش اومده، استارت خوبی داشته و اگه همین جوری پیش بره می‌شه به عنوان یه اتفاق خوب بین سریالای شبکه نمایش خانگی هم رده‌بندی کردش، حتی در کنار عنوان موفقی مثل «شهرزاد»؛ در این حد به آینده‌اش خوش‌بینم؛ لینک دانلود قانونی‌اش:

دانلود قانونی سریال «عاشقانه» از منوچهر هادی

[قیمت: هر قسمت 2000 تومان]

(دوستان در انتها یه خواهشی ازتون دارم، این روزا بیش‌تر از هر زمان دیگه‌ای به دعاهاتون محتاجم، مرسی)