سهراب مرادیِ جانِ جانان که دومین مدال طلامون رو دشت کرد و تا به این لحظه رتبه 21 این دوره المپیک رو داریم، به امید موفقیتای بیش‌تر ورزشکارامون، خداقوت به همگی؛ یکی به طنز نوشته بود که خود فردوسی هم فکرش رو نمی‌کرد روزی رستم و سهراب جفتشون توی المپیک افتخارآفرینی کنن!

حسن تفتیان عزیزمون که عکسش رو بالای پست می‌بینید هم که تاریخ‌ساز شد و در مهم‌ترین رشته المپیک (دو و میدانی) تونست به مرحله نیمه نهایی صعود کنه؛ در درجه اول امیدواریم که تا فینال پیش بره و در درجه دوم امیدواریم که برامون مدال بیاره، خدا پشت و پناهت باشه، ای یکی از سریع‌ترین مردان کره زمین! (از بس حماسی گفتم یه لحظه احساسِ «خود جواد خیابانی پنداری» پیدا کردم!) D:

و اما بروبچه‌های والیبالمون... سه بر صفر مصر رو بردن، دمشون هم گرم، به افتخارشون! از جمله شوخی‌هایی که با این بازی انجام شد اینا بود: شیرین 3 - زلیخا 0 / میدان آزادی 3 - میدان التحریر 0 / هایده 3 - ام کلثوم 0 / تخت جمشید 3 - اهرام ثلاثه 0 و امثالهم! :))

(از مدیران صداوسیما سوالی دارم: نظرتون چیه که شبکه ورزش رو کلاً تعطیل کنید یا بکوبید از نو برید بالا؟ با این شکل فعلی‌اش هر روز دسته گل جدیدی بار میارن، اون روز که شایعه پخش کردن و اخیراً هم که به سرکار خانم لیلا رجبی گفتن بی‌غیرت)