روایت داریم که این حقیر قرار بوده اول یا نهایتاً دوم تیر به دنیا بیام اما چون از قدیم‌الایام (مثل همین الان که جدیدالایام باشه!) مقداری عجول تشریف داشتم، 29 خرداد به دنیا اومدم؛ هنوز خودم هم نمی‌دونم عجله‌ام بابت چی بوده اما هر چی که بوده باید اعتراف کنم اولین اشتباه زندگی‌ام همون بود! چون واقعاً این دنیا ارزش چند روز زودتر دیدنش رو نداره!

روایت معتبر داریم که اون روز من بین تمام بچه‌ها، قدبلندترین و تپل‌ترین‌شون بودم اما به مرور زمان، هرچند هنوز جزو آسمان‌خراشان محسوب میشم اما در عوض از اون تپلی خبری نیست!

از این دست روایات که بگذریم، اولاً خیلی ممنونم از همه دوستان که از دیشب تا امروز به روش‌های مختلف تبریک گفتن و منو خوشحال کردن و ثانیاً از همین تریبون مثل پارسال به همه همزادهای خودم هم تبریک میگم و مخصوصاً جناب پروفسور مجید سمیعی (1316) ، آقا ابی (1328) و رضا کیانیان نازنین (1330) که از خدا براشون طول عمر باعزت همراه با سلامتی آرزومندم و ضمناً سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی (1356) هم هست که یادشون رو گرامی می‌داریم، روحشون شاد.

(میگن که ساعت 9:45 صبح به دنیا اومدم، از همون اولش نیمچه سحرخیز بودم!) D:

(الحاقیه: بهار جان با «تولدت مبارک رفیق :))))» و دادا سعید با «در مدح و ستایش آن مترسک خوش قلب» و امیرفرهاد خان با «تولد یک مترسک» و یوکتوی مهربان با «وبلاگ‌نویس نیستم ولی...» و پآییزک بانو با «تبریک تولد! با کمی تأخیر -_-» حسابی خوشحال و البته شرمنده‌ام کردن) ^_^