عارضم به خدمتتون از ده سال پیش که از محله قدیم در اومدیم یه دونه چهارشنبه‌سوری درست و حسابی نداشتم و سالایی که کار نمی‌کردم این روز رو خونه بودم و این چند سال اخیر هم دنبال یه لقمه نون حلال بودم ولی امسال که موقعیت یه مراسم سالم و بی‌خطر و البته خانوادگی هم پیش اومد خودم سرما خوردم و نمی‌تونم «زردی من از تو و سرخی تو از من»ـگویان از بالای آتیش بپرم و بعدش هم مختصری قِر به کمر مبارک بدم! اینم از شانس من!

واقعاً باید یه «شیر مادرت، حلالت» به اون عزیزی که ایده تحریم چهارشنبه‌کوری رو داد بگیم و خدا رو هم شکر کنیم که وسط این همه کمپینای چرت و پرت، بالاخره یه دونه درست و حسابی‌اش که خیلی هم به درد می‌خوره، ظهور کرده و امیدوارم که امسال یه چهارشنبه‌سوری با حداقل خبرای تلخ رو شاهد باشیم؛ پارسال به خاطر اون کپسولی‌ای که نزدیکم ترکید یا شاید هم ترکوندن (چون نمی‌دونم هدفش من بودم یا از قبل انداخته بودنش) تا یه هفته‌ای گوش راستم مشکل داشت؛ هیچ وقت درک نکردم این چیزا چه لذتی داره؟ به جاش دست همو بگیرید از روی آتیش بپرید؛

این مصاحبه رضا کیانیان که هم‌زاد جان خودمه با رضا رشیدپور (+ لینک تماشای آنلاین در آپارات) رو پیشنهاد می‌کنم ببینید، نکته‌های خوبی داره که می‌شه ازشون درسای مهمی گرفت؛ شاید همین روزا یه پستی هم براش نوشتم [مطمئن نیستم] ولی چیزای خوبی ازش یاد گرفتم؛ دفعه اولم نیست و اصلاً هم نمی‌دونم چرا این قدر استعداد یاد گرفتن از رضا کیانیان رو دارم! اگه همین استعداد رو در قبال معلما و استادام داشتم، الان قطعاً این‌جا نبودم، دو قدم جلوتر بودم! :))

(یکی بود می‌گفت حضرت ایوب(ع) هم دو بار صدای ترقه می‌شنید، سر سومی قطعاً عصبانی می‌شد!)