همون طوری که احتمالاً می‌دونید من خیلی به تجربه کاربری بیننده‌هام اعتقاد دارم و چند موردی هم داشتم که شما دوستای خوبم برای پیدا کردن مطالب قدیمیم به مشکل بر خورده بودید و از اون‌جایی که توی این مدت سرویس «بیان» یه سیستم مناسب برای ایندکس کردن مطالب ارائه نکرد و دیگه تعداد پست‌هام زیاد شده تصمیم گرفتم یه صفحه «فهرست مطالب» طراحی کنم که از طریق منوی سمت چپ به این صورت قابل دسترسیه:

و چون که سبک خودمو برای این کار دارم، احساسم این بود که به تفکیک ماه مرتب بشن و به ترتیب از جدید به قدیم و همه هم توی یک صفحه باشن مناسب‌تره و اگه روی عنوان ماه‌ها هم کلیک کنید وارد لینک آرشیو کلیه مطالب اون ماه میشید:

و یه چیز دیگه...! مقدارکی عجیبه که برای یه صفحه «فهرست مطالب» یه پست بنویسم و این همه هم طول و تفصیل بدم، مگه نه؟ چون من برای همه احترام قائلم و طبیعتاً کپی‌کاران «نسبتاً» محترم (!) هم شامل حال این موضوع میشن و احترامشون واجبه (!) همه اینا رو گفتم تا اون عزیزان‌مون که به قالب و ترکیب رنگی و عکس آواتارم و تکیه کلام‌هام و حتی مطالب خیلی شخصیم هم رحم نکردن و وبلاگاشون رو از بی‌قالبی و بی‌رنگی و بی‌عکسی و بی‌حرفی در آوردن، با تماشای این قضیه از بی‌فهرستی هم خارج بشن و ایشالا منو حلالم کنن که دیر به فکر این موضوع افتادم! داداشیا و آبجیایی که فتوکپی سر خود هستید، بله بله با خود شمام، زود تند سریع عملیات معنوی و عرفانی کپی کردن رو شروع کنید، تا عمو ببینه چه سرعتی و قدرتی عمل می‌کنید! آی قربون اون چشمات!

و اما جا داره همین جا و از همین تریبون یادی کنم از اون با مرام و معرفتایی که کپی می‌کنن اما مردونه! چون با ذکر منبعی که می‌کنن و حق کپی‌رایتی که به جا میارن منو وادارم می‌کنن ازشون تجلیل تمام قد داشته باشم و به احترام‌شون کلاه از سر بر دارم؛ بعداً یه مطلبی در تقدیر ازشون می‌نویسم.

(این صفحه «فهرست مطالب» آزمایشیه و طبیعتاً هنوز درست کار نمی‌کنه، با هر مشکلی یا اختلالی یا اشتباهی برخورد داشتید، بی‌زحمت از طریق قسمت نظرات یکی از مطالب وبلاگ بهم بگید، مرسی)