۲۱ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

از ساسی تا کوئن

اینایی که تا همین دو روز پیش پرمحتواترین آهنگی که گوش می‌کردن اون کار ساسیه که میگه «ساقیا می می می می می بریز» ولی حالا راک شناس شدن و هنرمند مورد علاقه‌شون هم کوئن (کوهن؟) شده که کاملاً اتفاقی (بر منکرش لعنت!) همین دیروز ظهر داشتن آلبوم «Dear Heather» رو گوش می‌کردن که دم دمای غروب متوجه میشن فوت کرده و چقدر غمگین شدن و معتقدن دنیا بدون لئونارد جای قشنگی نیست و بقیه موزیسین‌ها باید برن جلو بوق بزنن و اصلاً چه خاطراتی که با صدا و موسیقی اون مرحوم در کنار معشوق ابدی‌شون، نساختن؛ اینا همونان که بوی [ناخوشایند] روشنفکرنمایی‌شون کل عالم رو برداشته و معتقدن هر چی ادبیات سخیف‌تری داشته باشن و هم‌زمان دود سیگارشون رو به صورت مخاطب حواله بکنن، باحال‌ترن اما از این نکته غافلن که آب قطعه!

(درگذشت لئونارد کوئن | Leonard Cohen موسیقی‌دان برجسته کانادایی رو به همه دوست‌دارانش تسلیت میگم و معذرت می‌خوام اگه متلک‌هام به یه عده باعث رنجش خاطر هواداران واقعی‌اش شد)

مترسک
جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۳۹ نظر

پشت صحنه مزرعه! + یه چیز دیگه

یکی یه دونه آشنامون امر فرمودن عکسی از میز کار بذاریم که ما هم اطاعت کردیم؛ در باب شلوغی و نامرتبی میزم که طبیعت همه پسراست و هیچ ولی اون جایی‌اش حتی برای خودم هم عجیبه که چشم بسته و بسیار راحت می‌تونم از لالوی (!) این بلبشو چیزی که می‌خوام رو پیدا کنم؛ الان مثلاً همین کلاسور رو می‌بینید؟ در حقیقت جزوه تئوری موسیقی‌ام رو توی این نوشتم، شناسنامه‌ام زیرش جا خوش کرده و به راحتی بدون این‌که نظمِ نامرئی (!) میز به هم بخوره خیلی شیک و مجلسی از اون زیر خارج می‌شه و وقتی کارم باهاش تموم شد دوباره بر می‌گرده همون زیر! یا مثلاً از جمله معجزات (!) میز من اینه اون همه کابلی که روی هم ریخته شدن هیچ وقت توی هم گره نمی‌خورن البته در جریانید که هدفون همیشه استثناست و خودش با خودش گره می‌خوره، همین جوری بی‌خودی! :| 

(ظاهر و باطن! پشت صحنه مزرعه همینیه که می‌بینید، سوالی بود در خدمتم!) D:

(یه چیز دیگه: گویا خبر توقف تولید اون دو تا قاتل تکذیب شده؛ خب، باز هم چه عالی! چون سال بعد 2-3 میلیونی می‌کشن بالا تا حسابی یاد و خاطره اون خبر شیرین برای ما و خبر تلخ برای خودشون رو بشوره ببره!)

مترسک
پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ۴۱ نظر

پرزیدنت بعد از این

مترسک
چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ۲۹ نظر

به احترام عطر تو

مترسک
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۲۶ نظر

جوک قشنگی بود + تکذیبیه

مشاور عالی وزیر صنعت: «تولید پژو 405 و پراید تا پایان امسال متوقف می‌شود»؛

مترسک: چه جالب! نه بابت توقف تولید این عزیزانِ قاتل (!) بلکه بابت قانون تناسخ عرض می‌کنم که جالبه! چون حتی در صورت عملی شدن گزاره بالا، روح این حضرات در کالبد خانواده تیبا، سمند و وانت‌های دیوانه‌کننده‌شون قابل رویته! در حقیقت فقط قراره چراغ‌ها و صندلی‌ها از رده خارج بشن (مثل پیکان جان) پس این همه سروصدا اصلاً برای چیه؟ راحت باشید! راستی جوک قشنگی بود، مرسی، خندیدیم!

(جا داره یادی کنیم از مافوق همین دوستمون که یه بار فرموده بودن [نقل به مضمون] کسی که خودروی داخلی نمی‌خره، خائنه!)

(تکذیبیه: انتهای این مطلب رو مطالعه کنید)

مترسک
دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۲۷ نظر
مطالب اخیر