۳۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

ما بی‌معرفت‌ها

چقدر زود یادمون رفت و چقدر زود یادمون رفت و چقدر زود یادمون رفت... همون روزی رو که بعد از بیست و چند سال، قبل از این‌که سیاهی شب رو درک کنه و قرص قمر رو ببینه، خوابید و دیگه هم بیدار نشد... همون روزی که صدای گریه‌ها و ناله‌هامون گوش فلک رو کر کرد اما... راستی باز چند نسل باید بگذره تا بالاخره یادمون بیفته که یه روزی، یه جایی، یه انسانی، رفت؟

(ما از کِی این قدر بی‌معرفت شدیم؟)

مترسک
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۳۳ نظر

تولدانه + الحاقیه

روایت داریم که این حقیر قرار بوده اول یا نهایتاً دوم تیر به دنیا بیام اما چون از قدیم‌الایام (مثل همین الان که جدیدالایام باشه!) مقداری عجول تشریف داشتم، 29 خرداد به دنیا اومدم؛ هنوز خودم هم نمی‌دونم عجله‌ام بابت چی بوده اما هر چی که بوده باید اعتراف کنم اولین اشتباه زندگی‌ام همون بود! چون واقعاً این دنیا ارزش چند روز زودتر دیدنش رو نداره!

روایت معتبر داریم که اون روز من بین تمام بچه‌ها، قدبلندترین و تپل‌ترین‌شون بودم اما به مرور زمان، هرچند هنوز جزو آسمان‌خراشان محسوب میشم اما در عوض از اون تپلی خبری نیست!

از این دست روایات که بگذریم، اولاً خیلی ممنونم از همه دوستان که از دیشب تا امروز به روش‌های مختلف تبریک گفتن و منو خوشحال کردن و ثانیاً از همین تریبون مثل پارسال به همه همزادهای خودم هم تبریک میگم و مخصوصاً جناب پروفسور مجید سمیعی (1316) ، آقا ابی (1328) و رضا کیانیان نازنین (1330) که از خدا براشون طول عمر باعزت همراه با سلامتی آرزومندم و ضمناً سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی (1356) هم هست که یادشون رو گرامی می‌داریم، روحشون شاد.

(میگن که ساعت 9:45 صبح به دنیا اومدم، از همون اولش نیمچه سحرخیز بودم!) D:

(الحاقیه: بهار جان با «تولدت مبارک رفیق :))))» و دادا سعید با «در مدح و ستایش آن مترسک خوش قلب» و امیرفرهاد خان با «تولد یک مترسک» و یوکتوی مهربان با «وبلاگ‌نویس نیستم ولی...» و پآییزک بانو با «تبریک تولد! با کمی تأخیر -_-» حسابی خوشحال و البته شرمنده‌ام کردن) ^_^

مترسک
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۶۳ نظر

رادیو بلاگی‌ها

به قول هولدن کالفیلدمون «رادیو بلاگی‌ها ایده خیلی خوبیه به شرط تلاش کردن و در نظر گرفتن برخی نکات، می‌تونه حرکت بزرگی باشه»، این یک؛

دوم این‌که امروز واقعاً نمی‌خواستم آپدیت کنم اما از بس با اخبار این هفته‌شون خندیدم که حیفم اومد معرفی نکنم! D:

نظرم اینه که آینده‌دارن و پس الان ازشون حمایت کنیم می‌تونیم انتظار داشته باشیم در آینده به جایگاه خوبی برسن، پس توصیه مترسکانه‌ام اینه که اگه وبلاگ‌نویس هستید، جدای از این‌که از خدمات کدوم سرویس‌دهنده‌ای استفاده می‌کنید، هواشون رو داشته باشید/باشیم، این هم سومین و آخرین موضوع.

(بابت توجهتون، با تشکر هستم!)

مترسک
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۷ نظر

حذف شد

(دغدغه‌ها و سوالات بعضی دوستان در حدیه که مرغ پخته رو هم به خنده می‌اندازه!)

مترسک
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴ نظر

پلک گوش

کاش گوش هم مثل چشم، پلک داشت تا صداهایی رو که دوست نداریم، نشنویم!

(پس این دانشمندا چی کار می‌کنن؟) :|

مترسک
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۲۹ نظر
مطالب اخیر